19.06.2017 01:15:05 | Son Güncelleme

Polisten tur otobüslerine gece yarısı baskını

Alanya'da yol üzerinde park edip bagajda uyuyan şoförler karşılarında polis ekiplerini görünce büyük şaşkınlık yaşadı. Trafik ekiplerinin baskını esnasında otobüsün bagajında uyumakta olan şoförler neye uğradıklarını şaşırdı. Gece 23.00 sıralarında düzenlenen denetimde, otobüslerin bagajlarında yatan şoförler tek tek uykudan, otobüsler de karayolu üzerinden kaldırıldı.

Alanya’da karayolu üzerine gelişi güzel park ederek trafiği tehlikeye düşüren tur otobüslerine gece yarısı polis tarafından baskın düzenlendi. Trafik ekiplerinin baskını sırasında otobüsün bagajında uyuyan şoförler ise neye uğradıklarını şaşırdı.

Alanya Bölge Trafik ekipleri, D400 karayolu üzerinde gelişi güzel park edip trafiği tehlikeye sokan tur otobüslerine gece operasyon gerçekleştirdi. Gece 23.00 sıralarında düzenlenen denetimde, otobüslerin bagajlarında yatan şoförler tek tek uykudan, otobüsler de karayolu üzerinden kaldırıldı. Bazı şoförler ise tehlike oluşturmadıklarını savunarak, yol üzerinde rehber beklediklerini söyledi.

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

Trafik ekipleri şoförlere cezai işlem uygularken, karayolu üzerine bir daha park etmemeleri konusunda da uyarılarda bulundu. (İHA)

Yorumları göster