02.09.2014 08:22:28 | Son Güncelleme

Selfie odaklı Lumia IFA 2014′te tanıtılacak

Microsoft’un geliştirmekte olduğu bir süredir konuşulan selfie odaklı Lumia’nın, önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan IFA 2014′te tanıtılması bekleniyor.

Önümüzdeki günlerde Berlin’de düzenlenecek olan IFA 2014 için meraklı bekleyiş devam ederken, etkinlik kapsamında yeni ürünlerini tanıtacak olan firmalar da yeni ürünleri hakkında ipuçları paylaşmayı sürdürüyor. IFA 2014 kapsamında en az bir yeni Lumia akıllı telefonu resmi olarak tanıtacağı bilinen Amerikalı teknoloji devi Microsoft, resmi sitesinde yayınladığı bir mesajla bu telefonun selfie odaklı bir cihaz olabileceğini gösterdi.

Son dönemde tüm dünyada hızla yayılan selfie trendine bir süre önce cevap vermeye başlayan telefon üreticileri, selfie odaklı akıllı telefonlarını bir bir tanıtmaya devam ediyor. Bu trende katılacağı bir süredir konuşulan Microsoft’un selfie odaklı bir akıllı telefon geliştirmekte olduğu bir süredir konuşuluyordu ve bugün firma tarafından yayınlanan mesajla birlikte, bahsi geçen bu selfie odaklı Lumia’nın IFA 2014 kapsamında resmi olarak tanıtılacağı neredeyse kesinleşti.

Selfie odaklı Lumia hakkında şu ana kadar ortaya çıkan söylentilerde, bu telefonun Lumia 730 olacağı ve telefonda 5 megapiksel ön kameraya yer verileceği iddia edilmişti. Microsoft’un selfie odaklı telefonunun Lumia 730 olup olmayacağı şimdilik bilinmese de, 4 Eylül’de düzenlenecek basın toplantısıyla beraber merak edilen tüm detaylar gün yüzüne çıkacak.

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

Seat Leon ST, Yeni Yüzünü Gösterdi!

Anahtar Kelimeler:
Yorumları göster