03.09.2014 15:46:24 | Son Güncelleme

Şimdi Kıyamet Zamanı!

Büyük ilgiden dolayı yeni dünyaları bir bir açılan Desert Operations'ta yepyeni bir dünya daha açılıyor! Fakat bu diğerlerinden farklı! Bu dünya daha hızlı ve daha öfkeli!

Hemen Tıkla

Oyuna başladığınızdan 120 gün sonra herşey yerle bir olacak! Yani kıyamet günü geldiğinde BAAAM! Oyuna yine diğer dünyalarda olduğu gibi ülkenizi kurarak başlıyorsunuz, ardından gerekli inşaları yaptıktan sonra askeri araştırmaları tamamlıyorsunuz. Fakat diğer dünyalardan bir fark daha burada bu yapılan işlerin süreleri çok daha kısa sürüyor. Oyuncu dilinde söyleyecek olursak savaşlar çok daha erken başlıyor!

Ülkenizi kurduktan sonra artık geriye savaşlar kalıyor. Kıyamet gününe kadar ayakta kalmayı başaranlar Desert Operations yaşadıkta şeref tablosunda yerlerini koruyacaklar!

Peki kıyamet günü ne olacak?

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

Kıyamet günü herşey sona erecek. Yapılan inşalar, araştırmalar, askerler, insanlar vb aklınıza gelebilecek herşey hurda yığınına dönecek!

Çok kısa bir süre sonra ise geri dönüşüm hizmetleri çalışmaya başlayacak. Tüm hurda yığınları ülkelerinizden temizlenecek ve herşey yeniden başlayacak. Bu sayede hiç heyecan kaybı yaşamayacaksınız. Kıyamet gününü yaşayıp, sonrasından sil baştan yeni heyecanlara hazır mısınız?

Hazır olmasanız da artık başladı!

Hemen tıkla

Yorumları göster