01.09.2014 21:38:47 | Son Güncelleme

Sinevizyonla evlilik teklifi

Amasya'da bir genç, hazırladığı sinevizyon gösterisiyle kız arkadaşına evlilik teklifinde bulundu.

Komisyonculuk yapan İsmail Coşkun (23), 4 yıl önce tanıştığı kız arkadaşı Hikmet Türkmen'e (22) ilginç bir evlilik teklifinde bulundu.

Coşkun, arkadaşlarının yardımıyla il merkezinde halkın yoğun olduğu Şehzadeler Gezi Yolu'na sinevizyon kurdu, ardından kız arkadaşını meydana getirdi.

Bu sırada çalmaya başlayan müzik işliğinde Türkmen ile Coşkun'un çektirdikleri fotoğraflar sinevizyonda gösterilmeye başladı.

Sinevizyona "Benimle Evlenir misin aşkım" yazısı yansıyınca duygulu anlar yaşandı. Coşkun, Şehzadeler Gezi Yolu'nda kendisini izleyen vatandaşların meraklı bakışları arasında kız arkadaşı Hikmet Türkmen'e evlenme teklifi etti ve yüzük taktı.

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

Mutluluğu gözlerinden okunan Türkmen, erkek arkadaşının evlenme teklifine "evet" cevabını verdikten sonra kendisini izleyen vatandaşlardan büyük alkış aldı. Genç çift, daha sonra sinevizyondaki yazının önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.

İsmail Coşkun, AA muhabirine yaptığı açıklamada, çok güzel bir işe imza attığını, 1 haftadır bugün için hazırlandığını belirtti. Yaklaşık 4 yıldır beraber olduklarını ifade eden Coşkun, "Çok güzel bir duygu. Allah herkese nasip etsin. İstediğim gibi oldu tabi ama arkadaşlarımın yardımı çok. Onlara teşekkür ediyorum" dedi.

Hikmet Türkmen ise 4 yıldır bugünü beklediğini ancak İsmail'in böyle bir evlilik teklifinde bulunacağının aklına gelmediğini dile getirdi. Çok farklı bir durumla karşılaştığını anlatan Türkmen, "Heyecanlıyım. Çok teşekkür ediyorum ona. Onu ilk günden daha büyük bir aşkla seviyorum. Çok mutluyum. Herkese böylesi nasip olur inşallah" diye konuştu.

Anahtar Kelimeler:
Yorumları göster