03.09.2014 09:39:20 | Son Güncelleme

Sürücü uyudu, otomobil takla attı

Adana'da sürücüsünün uyukladığı tahmin edilen seyir halindeki otomobil, yoldan çıkarak yan tarafta bulunan tarlaya girdi.

Otomobilin önüne çıkan toprak yığınına çarparak takla atması, bir başka otomobilin araç kamerasına saniye saniye yansıdı.

Edinilen bilgiye göre, olay, D-400 karayolu Ceyhan ilçesi yakınlarında meydana geldi. Plakası alınamayan bir otomobil, sol şeritten hızla yan tarafta bulunan tarlaya girdi. Hızı kesilmeyen otomobil, burada önüne çıkan toprak yığınına çarparak havaya fırladı. Otomobil, daha sonra ise defalarca takla attı. Metrelerce takla atarak ilerleyen otomobilde bulunan 3 kişi vatandaşlar tarafından çağrılan ambulansla Ceyhan Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

Görüntüyü kaydeden otomobilde bulunan Elif Akdoğan, Osmaniye'den Adana'ya geldikleri sırada kazaya şahit olduklarını belirterek, "Yolun sol tarafından geçen araç, yolun dışına çıktı. Daha sonra önüne çıkan tümseğe çarparak takla atmaya başladı. Sürücü muhtemelen uyumuş olabilir. Araçtan 3 kişi çıktı. Emniyet kemeri takılı olan arkadaşın durumu iyiydi, ancak diğer iki kişi kötü görünüyordu” dedi. (İHA)

Anahtar Kelimeler:
Yorumları göster