19.06.2017 11:36:18 | Son Güncelleme

THY uçağında yolcuya şiddet

Türk Hava Yolları'na (THY) ait bir uçağın 17 Haziran'da gerçekleştirdiği Londra- İstanbul seferinde tepki çeken bir darp olayı yaşandı. THY Londra- İstanbul seferini gerçekleştiren uçağında yaşanan ve bir yolcunun videoya aldığı olayda, Afgan bir yolcunun sivil kıyafetli bir başka kişi tarafından darp edildiği görülüyor. Afgan yolcunun "Gerçekten nefes alamıyorum" diyerek bağırdığı, yolcuların da "Suratına yumruk atıyor. Bunu yapmaya hakkınız yok" diye tepki gösterdiği görülüyor.

THY Londra- İstanbul seferini gerçekleştiren uçağında yaşanan ve bir yolcunun videoya aldığı olayda, Afgan bir yolcunun sivil kıyafetli bir başka kişi tarafından darp edildiği görülüyor.

"GERÇEKTEN NEFES ALAMIYORUM"

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

Ahtzaz Ali isimli bir kullanıcı tarafından sosyal medyada paylaşılan videoda, kafası sert bir şekilde duvara bastırılan ve art arda darbelere maruz kalan Afgan yolcunun "Gerçekten nefes alamıyorum" diyerek bağırdığı, olaya tanıklık eden kimi yolcuların da "Suratına yumruk atıyor. Bunu yapmaya hakkınız yok" sözleri ile Afgan yolcuya yapılan şiddete tepki gösterdiği görülüyor.

RT'nin de yayınladığı videoda, Afgan yolcuyu darp eden kişinin bir İngiliz yetkili olduğu iddia ediliyor.

Anahtar Kelimeler:
Yorumları göster