10.09.2014 15:33:32 | Son Güncelleme

Tüylerden epilasyon olmadan kurtulmanın yolu bulundu

Epilasyon şart mı ?

Gerek bilim adamları gerekse tüketiciler tarafından üretiminde Nano-teknoloji kullanılmış tüm ürünler yeni yüzyılın en mükemmel ürünleri diye lanse ediliyor. Nano teknoloji, tüylere ve kıl köklerine moleküler seviyelerde müdahale etme imkanı sağlayarak doğal bir epilasyon işlemi sunmaktadır. İşte dünyada ilk defa bu etkiyi sunan Hairjen sayesinde tüm vücut tüylerinizle vedalaşmak hem çok rahat hem de çok kolay olacak.

Sadece Hairjen tüm tüylere yeter!

Bugüne kadar istenmeyen tüyler için pek çok yöntem kullandınız ve yine de istediğiniz sonuca tam anlamıyla ulaşmadıysanız, işte size mükemmel çözüm! Hairjen kıl köklerine etki ederek tüm tüyleri yok eder ve zamanla doğal bir epilasyona dönüşerek kıl oluşumunu engeller. Ayrıca yüz bölgesi, kulak bölgesi, özel bölge gibi tüm vücutta rahatça kullanım kolaylığı sunar. 15 ay boyunca üzerinde çalışılan ve bu süre içerisinde 438 kadın, 324 erkek toplamda 762 denek üzerinde kullanılan Hairjen, labaratuar profesörleri tarafından aşağıdaki sonuçlar elde edilmiştir.

* Yüz bölgesindeki tüylerde %82 azalma.

* Genital bölgelerdeki tüylerde %73 azalma.

* Koltuk altı bölgesindeki tüylerde %84 azalma.

* Sırt, omuz, göğüs bölgesindeki tüylerde%64 azalma.

* Bacak ve kol bölgesindeki tüylerde %77 azalma.

Yazı pürüzsüz bir vücut ile geçirin! Korkmadan Etek, şort, bluz, t-shirt giyin!

Hairjen; her gün denize, plaja gitmeden tüyleriyle uğraşmak zorunda kalan kadınların da en büyük yardımcısı oluyor. Hairjen sayesinde koca yaz rahat edecek, pürüzsüz bir vücuda kavuşacaksınız. (Not: Erkekler, omuz ve sırt bölgesindeki tüylerden kurtulmak için 2 ay önceden kullanıma başlamalıdır.)

Sipariş vermek için HEMEN TIKLA !