04.09.2014 09:06:49 | Son Güncelleme

Windows 9 Microsoft tarafından doğrulandı

Microsoft tarafından bugün paylaşılan iletide yer verilen logonun Windows 9′a ait olmadığı ortaya çıkmış olsa da, işletim sisteminin adı doğrulanmış oldu.

Kullanıcılara sunduğu son işletim sistemi Windows 8′le istediği başarıyı yakalayamayan Amerikalı teknoloji devi Microsoft‘un yeni bir işletim sistemi üzerinde çalıştığı bir süredir biliniyordu. Microsoft bugüne kadar yeni işletim sistemi hakkında açıklama yapmaktan ve hatta işletim sisteminin varlığını doğrulamaktan kaçınmış olsa da, dün firma tarafından yayınlanan bir ileti bu sessizliği bozdu.

Microsoft tarafından dün yayınlanan bu iletide dikkati ilk çeken unsur Windows 9 için hazırlandığı söylenen logo oldu. Ancak daha sonra anlaşıldı ki Microsoft tarafından yayınlanan bu iletide yer verilen logo, aslında birkaç ay önce ortaya çıkan basit bir konsept tasarımından ibaretti. Bu durumun ortaya çıkması yeni Windows’u merakla bekleyen kullanıcıları hayal kırıklığına uğratmış olsa da, bahsi geçen bu ileti sayesinde yeni işletim sisteminin daha önce iddia edildiği gibi Windows 9 ismini taşıyacağı resmileşmiş oldu.

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

Galaxy Note 4 için Fiyat Bilgisi Geldi

Anahtar Kelimeler:
Yorumları göster