05.09.2014 08:51:57 | Son Güncelleme

Yeni Moto G’nin yeni fotoğrafları sızdı

Motorola’nın merakla beklenen orta segment cihazı Moto G2′nin yeni fotoğrafları sızdı.

Motorola’nın Chicago’da düzenleyeceği etkinliğe sayılı saatler kala merakla beklenen Motorola Moto G2′nin yeni fotoğrafları sanala aleme sızdı. Bu durumun nedeni olarak cihazın hali hazırda Hindistan’daki mağazalarda depolanması gösteriliyor. Motorola’nın merakla beklenen cihazının daha öncede bazı fotoğrafları ortaya çıkmıştı. Son olarak yaşanan sızıntı ile birlikte Moto G’nin bir üst modelinin daha fazla fotoğrafı ortaya çıktı.

Motorola Moto G2′nin yeni sıza fotoğrafları arasında hem cihazı görebiliyoruz hemde cihazın kutusunu. Cihazın tasarımına baktığımızda Moto E’nin tasarımına benzerlik gösterdiğini görüyoruz.

Moto G2′nin muhtemel teknik özellikleri ise şöyle; 5 inç 720p Gorilla Glass ekran, Snapdragon 400 işlemci, 8 megapiksel kamera. Cihazın Brezilya pazarına sunulacak özel modellerinde dijital TV bulunabileceği de gelen haberler arasında bulunuyor.

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

Moto G2′ni sızan fotoğraflarında arka kapakları iki farklı renkte görülüyor. Siyah ve Mavi arka kapaklar cihazın şuan için bildiğimiz renkleri arasında yer alıyor. Ancak önümüzdeki günlerde cihazın yeni renkleri de ortaya çıkabilir.

Samsung Gear VR ile Mobil Sanal Gerçeklik Dünyasına Adım Atıyorv

Anahtar Kelimeler:
Yorumları göster