05.09.2014 18:46:02 | Son Güncelleme

Yine bonzai faciası: 2 ölü

İzmir'in Dikili İlçesi'ni sayfiye bölgesi Çandarlı mahallesinde bonzai kullanan 3 gençten 2'si öldü. Durumu ağır olan diğer genç de hastaneye kaldırılarak tedaviye alındı.

İZMİR (DHA) - İzmir'in Dikili İlçesi'nin sayfiye bölgesi Çandarlı Mahallesi'nde bonzai kullandıkları ileri sürülen 3 gençten İzzet Kantur (32) ve Gökhan Sarıcan (32) yaşamını yitirdi. Aynı yerde bulunan ve sağlık durumu ağır olan bir genç de hastaneye kaldırıldı.

Çandarlı'daki bir inşaat firmasında çalışan Gökhan Sarıcan'dan haber alamayan arkadaşları merak edince saat 11.00 sıralarında kaldıkları eve gitti. Israrla zile basmalarına rağmen kapıyı açan olmadı. Bunun üzerine kapı kırılarak eve girildi.Arkadaşları evde Sarıcan ve yanındaki 2 kişiyi hareketsiz yatarken bulunca durumu, jandarma ve 112 Acil Servis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri yaptıkları kontrolde Gökhan Sarıcan ile arkadaşı İzzet Kantur'un öldüğünü belirledi. Yanlarındaki sağlık durumu ağır olan diğer arkadaşlarını ise İzmir'deki bir hastaneye kaldırıldı. Bonzai uyuşturucu kullandıkları iddia edilen 2 gencin cesetleri kesin ölüm nedenlerinin tespiti ve otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı. Polis, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü bildirdi.

GEÇEN AY LİSELİ BİR GENÇ DE BONZAİDEN ÖLMÜŞTÜ

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

Geçen 3 Ağustos'ta, üç arkadaşıyla birlikte bir barda eğlendikten sonra gittikleri bekar evinde bonzai kullanan Dikili Lisesi'nden mezun olan ve girdiği üniversite sınavını kazanamadığı belirtilen Çağrı Kalyoncu (18), yaşamını yitirmişti. Diğer arkadaşları C.E. (25), A.T. (25) VE M.B. (18) ise hastaneye kaldırılmıştı.

DHA

Anahtar Kelimeler:
Yorumları göster