07.12.2017 08:12:22 | Son Güncelleme

Zafer Çağlayan 'tevbe'li profili değiştirdi

Eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, WhatsApp’taki ‘Tevbe’ sureli profilini değiştirdi. “Üzülme! Çünkü Allah bizimledir” cümlesinin yer aldığı profil sosyal medyada eleştirilmişti. Çağlayan dün bu profili değiştirerek yerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önceki günkü grup konuşmasını profil resmi yaptı. Profil mesajında Erdoğan’ın, Reza Zarrab’ın tanık olduğu davaya yönelik, “Ortada FETÖ’nün ve CHP’nin güdümündeki çevrelerin iddia ettiği gibi bir yolsuzluk yoktur” sözleri yer alıyor.

Eski Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla'nın yargılandığı davada suçunu kabul eden ve savcılıkla iş birliğine giden Reza Zarrab jüri karşısına çıkmıştı. Zarrab'ın, eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'a 45-50 milyon euro ve 7 milyon dolar rüşvet verdiğini söylemesi gündeme bomba gibi düşmüştü. Bu iddiaya Zafer Çağlayan'ın ne diyeceği merak konusu olmuştu.

Zafer Çağlayan'ın “Üzülme! Çünkü Allah bizimledir” cümlesinin yer aldığı profil sosyal medyada eleştirilmişti. Çağlayan dün bu profili değiştirerek yerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önceki günkü grup konuşmasını profil resmi yaptı. Profil mesajında Erdoğan’ın, Reza Zarrab’ın tanık olduğu davaya yönelik, “Ortada FETÖ’nün ve CHP’nin güdümündeki çevrelerin iddia ettiği gibi bir yolsuzluk yoktur” sözleri yer alıyor.

Yorumları göster